Transport, załadunek i rozformowanie kontenerów Trójmiasto

Odpowiadając na współczesne wyzwania i potrzeby branży TSL, oferujemy krajowe i międzynarodowe przewozy kontenerowe w pełnym zakresie. Specjalizujemy się w spedycji samochodowej oraz obsłudze transportów intermodalnych wraz z przeładunkiem i rozładunkiem towarów w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach oraz pozostałych portach na terenie Polski i Europy. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego operatora logistycznego z wieloletnim doświadczeniem oraz flotą dostosowaną do obsługi przewozów kontenerowych w dowolnej formie, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

TS Line dostarcza kompleksowe usługi w krajowym oraz międzynarodowym transporcie kontenerów, stanowiących obecnie jeden z podstawowych rodzajów jednostek załadunkowych stosowanych w branży spedycyjnej. Biorąc pod uwagę dynamiczny wzrost znaczenia usług międzymodalnych i transportów kombinowanych, zapotrzebowanie na przewóz kontenerów będzie systematycznie wzrastać. TS Line już dziś wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom firm zajmujących się dystrybucją towarów, oferując kompleksowe podejście do spedycji całopojazdowej, obejmującej:

  • załadunek i sztauowanie kontenerów w Trójmieście oraz na terenie innych portów krajowych i zagranicznych,
  • rozformowanie kontenerów,
  • organizację przewozów zgodnie z preferencjami Klienta oraz obowiązującymi przepisami,
  • profesjonalne doradztwo w kwestiach dotyczących obsługi procesu logistycznego,
  • przeładunek towarów na pojazdy oraz z samochodów do kontenerów.

Spedycja kontenerowa

W ramach wykonywanych usług odbieramy i dostarczamy dowolne rodzaje kontenerów morskich, obsługując wszystkie porty w kraju i Europie, a także główne terminale intermodalne. Szeroką gamę usług przeładunkowych realizujemy z użyciem mobilnych dźwigów, a do przewozów wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów ciężarowych spełniających normę Euro 6. Mamy naczepy do transportu drogowego wszystkich typów ładunków, w tym również lekkie do przewozu ciężkich kontenerów 40’. W przypadku konieczności wykonania spedycji chłodni zapewniamy także agregaty prądotwórcze do zagwarantowania odpowiedniej pracy urządzeń.

transport kontenerów Gdynia

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na transport kontenerów i załadunek oraz przeładunek towarów. Obsługujemy nie tylko Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk), ale również inne największe polskie miasta, jak Warszawa, Łódź, Poznań czy strategiczne centra logistyczne i terminale przeładunkowe.

Kontakt

Telefon

+48 690 003 696


Email
transport@tsline.pl
Adres rejestrowy i korespondencyjny
ul. Gwarancyjna 3,
81-336 Gdynia,
Polska

Biuro Piotrków Trybunalski
ul. Narutowicza 94,
97-300 Piotrków Trybunalski,
Polska

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów TS Line Sp. z o.o..

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest TS Line Sp. z o.o. ul. Gwarancyjna 3, 81-339 Gdynia. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
żądania dostępu do danych osobowych,
ich sprostowania,
usunięcia,
ograniczenia przetwarzania,
prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do przenoszenia danych,
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TS Line Sp. z o.o.. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.