Transport kontenerów Warszawa

W TSLine od wielu lat realizujemy kompleksowe usługi transportowe dla Klientów z całej Polski. Zajmujemy się przewozem kontenerów, a także działaniami takimi jak profesjonalna spedycja w Warszawie i wielu innych miastach w Polsce. Działamy skutecznie i planujemy pracę w taki sposób, by dotrzymać wszystkich założonych terminów. Jesteśmy przy tym bardzo elastyczni i chętnie dostosujemy się do indywidualnych preferencji Klienta we wszystkich kwestiach związanych z organizacją transportu.

Na jakim obszarze realizujemy transport kontenerów do Warszawy?

Dokładamy wszelkich starań, by dostosowywać się z naszą ofertą do standardów obowiązujących w największych polskich przedsiębiorstwach. Z tego względu zajmujemy się transportem kontenerów na obszarze nie tylko Polski, lecz również całej Unii Europejskiej. Z przyjemnością przywieziemy do Twojej firmy ładunek, który oczekuje na Ciebie na przykład w porcie w Antwerpii czy Rotterdamie. Doświadczenie i kompetencje pozwalają nam na doskonałą optymalizację nawet najbardziej długodystansowych kursów po Europie. Skutecznie ograniczamy koszty i zmniejszamy czas realizacji zlecenia do niezbędnego minimum.

Jakie konkretnie kontenery możemy przetransportować do Warszawy?

Dysponujemy zestawem naczep, które umożliwiają nam bezproblemowy transport ładunków o dowolnych gabarytach. Mamy nawet specjalne, znacznie lżejsze modele do przewozu najcięższych kontenerów 40′. Jesteśmy też gotowi dostosować się do potrzeb Klientów, których towar jest wrażliwy na wysokie temperatury. Specjalistyczne platformy z agregatami wytwarzającymi energię elektryczną umożliwiają nam bezproblemowe dostarczanie chłodni nawet do bardzo oddalonego miejsca przeznaczenia.

Jakie są najważniejsze atuty naszej firmy TSLine?

Profesjonalny transport kontenerów do Warszawy realizujemy z użyciem floty niezawodnych ciężarówek, które są stale gotowe do wyruszenia w drogę do dowolnego celu na terenie Polski i Unii Europejskiej. Zatrudniamy doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych kierowców, którzy potrafią wykonywać powierzone im zadania w sposób zarówno całkowicie bezpieczny, jak i terminowy.

Świadczymy również liczne usługi dodatkowe związane ze spedycją kontenerów. Oferujemy przede wszystkim doradztwo ze strony naszych specjalistów, którzy pomogą Ci opracować rzetelny i efektywny plan transportu dowolnych towarów do wybranego miejsca przeznaczenia. Znamy realia obowiązujące w branży, a także potrafimy sprawnie odnaleźć się w niezbędnej dokumentacji i zapewnić wsparcie przy wypełnianiu formalności.

Profesjonalny transport kontenerów do Warszawy – tylko z TSLine!

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Jesteśmy liderami w polskiej branży TSL i aktywnie zabiegamy o to, by stale podnosić jakość oferowanych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie kontenerów i możemy się pochwalić setkami zleceń zrealizowanych dla Klientów z różnych gałęzi gospodarki i przemysłu. Skontaktuj się z nami już teraz – telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego!

Kontakt

Telefon

+48 690 003 696


Email
transport@tsline.pl
Adres rejestrowy i korespondencyjny
ul. Gwarancyjna 3,
81-336 Gdynia,
Polska

Biuro Piotrków Trybunalski
ul. Narutowicza 94,
97-300 Piotrków Trybunalski,
Polska

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów TS Line Sp. z o.o..

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest TS Line Sp. z o.o. ul. Gwarancyjna 3, 81-339 Gdynia. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
żądania dostępu do danych osobowych,
ich sprostowania,
usunięcia,
ograniczenia przetwarzania,
prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do przenoszenia danych,
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TS Line Sp. z o.o.. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.