Transport kontenerów Łódź

Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalnej firmy transportowej, to bardzo chętnie pomożemy Ci w przewozie kontenerów o dowolnych gabarytach. Naszą specjalnością jest kompleksowa spedycja – nie tylko na terenie Łodzi, lecz także w wielu miastach Polski i Europy. Rzetelnie planujemy transport ładunku Klienta z dowolnego portu, a następnie realizujemy go za pomocą nowoczesnej floty pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy, że zlecenie zostanie wykonane zgodnie z Twoimi preferencjami i założonym terminem.

Profesjonalny transport kontenerów – krajowy i międzynarodowy

Zdajemy sobie sprawę, że polskie firmy coraz częściej nawiązują udane współprace z licznymi podmiotami z różnych zakątków Europy. Z tego względu nasze usługi transportowe dotyczą również tras długodystansowych. Bardzo chętnie zrealizujemy przewóz kontenerów zarówno z lokalnych, polskich portów, jak i miast takich jak chociażby Hamburg czy Rotterdam. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie różnych ładunków na skalę międzynarodową, więc sprawnie załatwiamy wszystkie niezbędne formalności i dostarczamy towar do założonego miejsca przeznaczenia.

Kompleksowa spedycja kontenerów w Łodzi

Klienci naszej firmy TSLine mogą liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony doskonale wykwalifikowanych spedytorów. Z wielką przyjemnością podpowiadamy, jak należy zorganizować transport kontenerów z dowolnego miejsca w Europie w taki sposób, by ograniczyć czas i koszty. Jesteśmy też gotowi zapewnić wsparcie w innych kwestiach takich jak na przykład sztauowanie ładunku bądź obsługa magazynowa w zakładzie produkcyjnym Klienta.

Co jeszcze wyróżnia usługi transportowe od TSLine?

Zatrudniamy pracowników o doskonałych kompetencjach, którzy potrafią współpracować w bardzo efektywny sposób. Nasi kierowcy mają za sobą wiele lat doświadczenia i znają na wylot najpopularniejsze trasy w Polsce i całej Unii Europejskiej. Ich praca przy transporcie kontenerów jest optymalizowana przez spedytorów i logistyków, którzy przede wszystkim planują w odpowiedni sposób każde przedsięwzięcie. Potrafią też sprawnie zareagować w przypadku jakichkolwiek sytuacji losowych i sprawnie skontaktować się z kierowcą za pomocą nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Dysponujemy całym zestawem naczep o zróżnicowanych parametrach technicznych, które są dostosowane do transportu wielu rodzajów kontenerów. Sprawnie poradzimy sobie z ładunkami o dowolnych gabarytach. W razie potrzeby jesteśmy też gotowi do dostarczenia chłodni do wybranego miejsca – mamy bowiem dostosowaną do takich zadań platformę z agregatem wytwarzającym energię elektryczną.

Sprawny transport kontenerów wraz z TSLine

Jeśli interesuje Cię profesjonalny transport kontenerów do Łodzi, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi zapewnić Ci wsparcie na każdym etapie takiego przedsięwzięcia. Pomożemy Ci przy planowaniu przewozu wybranych ładunków, a następnie wyślemy ciężarówki wprost do miejsca przeznaczenia. Nie czekaj ani chwili dłużej – zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy!

Kontakt

Telefon

+48 690 003 696


Email
transport@tsline.pl
Adres rejestrowy i korespondencyjny
ul. Gwarancyjna 3,
81-336 Gdynia,
Polska

Biuro Piotrków Trybunalski
ul. Narutowicza 94,
97-300 Piotrków Trybunalski,
Polska

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów TS Line Sp. z o.o..

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest TS Line Sp. z o.o. ul. Gwarancyjna 3, 81-339 Gdynia. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
żądania dostępu do danych osobowych,
ich sprostowania,
usunięcia,
ograniczenia przetwarzania,
prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do przenoszenia danych,
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TS Line Sp. z o.o.. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.