Transport kontenerów Pruszków

Nasza firma TS Line oferuje profesjonalny transport kontenerów w Pruszkowie, a także w innych miastach w Polsce. Mamy wiele lat doświadczenia w świadczeniu usług przewozowych najwyższej jakości. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy docierają z ładunkiem do miejsca docelowego przeznaczenia za kierownicami nowoczesnych pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy, że wykonamy zlecenie w sposób bezpieczny i dotrzymamy wszelkich wyznaczonych terminów.

Jak wygląda transport kontenerów w TS Line?

Obsługujemy zarówno krajowy, jak i międzynarodowy transport kontenerów. Sprawnie poruszamy się po drogach całej Europy i docieramy do portów, magazynów, a także wielu innych obiektów. Doskonale znamy się na wszelkich niuansach związanych z przewozem w systemie intermodalnym. Możemy umieścić ładunek Klienta na statku lub odwrotnie – przeprowadzić załadunek na naszą naczepę, a następnie dostarczyć go we wskazane miejsce. Wykonujemy również szybki przeładunek towarów np. do zwykłych samochodów dostawczych.

Ważnym elementem naszej działalności jest również spedycja w Pruszkowie i innych miastach. Potrafimy nie tylko przewozić dowolnego rodzaju ładunku, lecz także bardzo dokładnie zaplanować intermodalny transport kontenerów. Znamy doskonale realia obowiązujące na rynku, więc jesteśmy w stanie zrealizować takie przedsięwzięcie na podstawie wszystkich potrzeb i preferencji Klienta. Oferujemy też profesjonalne doradztwo w tym zakresie dla działów logistycznych firm.

Jakie są najważniejsze atuty transportu kontenerów w TS Line?

Mamy flotę nowoczesnych i niezawodnych pojazdów ciężarowych, które spełniają wszystkie normy wymagane na terenie Unii Europejskiej. Dysponujemy również naczepami niezbędnymi do transportu różnego rodzaju kontenerów. Ważnym elementem naszego wyposażenia są też agregaty prądotwórcze, które dają nam możliwość bezpiecznego przewozu chłodni. Taki sprzęt dostarcza energię konieczną do zasilenia urządzeń odpowiadających za utrzymanie optymalnej temperatury.

Nasze usługi transportowe są bardzo kompleksowe. Zajmujemy się bowiem nie tylko przewozem, lecz także załadunkiem kontenerów. Przeprowadzamy sztauowanie, które polega na przygotowaniu ładunku do dalszego transportu. Rozmieszczamy towar w równomierny sposób, zwracając przy tym uwagę na kolejność wyładowywania. Zabezpieczamy również dokładnie wszelkie elementy ruchome, by dobrze trzymały się podłoża i były odporne na przypadkowe upadki.

TS Line – profesjonalny transport kontenerów w Pruszkowie i wielu innych miastach

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy TS Line. Wszystkie zlecenia realizujemy w sposób profesjonalny i nowoczesny. Polegamy nie tylko na flocie niezawodnych ciężarówek, lecz także na użytecznych rozwiązaniach informatycznych. Koordynujemy dzięki nim podejmowane działania i zapewniamy dzięki temu ich terminowość. Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy. Przyjrzymy się rzetelnie sytuacji Klienta i wskażemy, jak wykonać transport kontenerów w sposób możliwie najbardziej efektywny.

Kontakt

Telefon

+48 690 003 696


Email
transport@tsline.pl
Adres rejestrowy i korespondencyjny
ul. Gwarancyjna 3,
81-336 Gdynia,
Polska

Biuro Piotrków Trybunalski
ul. Narutowicza 94,
97-300 Piotrków Trybunalski,
Polska

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów TS Line Sp. z o.o..

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest TS Line Sp. z o.o. ul. Gwarancyjna 3, 81-339 Gdynia. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
żądania dostępu do danych osobowych,
ich sprostowania,
usunięcia,
ograniczenia przetwarzania,
prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do przenoszenia danych,
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TS Line Sp. z o.o.. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.