Transport kontenerów Małaszewicze

Nasza firma TSLine zajmuje się profesjonalnym transportem kontenerów w Małaszewiczach, a także w wielu innych miastach Polski i Europy. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych dla Klientów z różnych obszarów gospodarki. Realizujemy zadania w sposób sumienny i kompleksowy. Gwarantujemy, że wykonamy powierzone nam zlecenia w sposób terminowy i zgodny z wytycznymi.

Krajowy i międzynarodowy transport kontenerów

Polskie przedsiębiorstwa działają na bardzo dużą skalę, co przekłada się m.in. na współpracę z wieloma podmiotami na terenie całej Unii Europejskiej. W TSLine pomagamy Klientom w realizacji nawet najbardziej złożonych przedsięwzięć. Transport kontenerów do Małaszewicz może odbywać się zarówno z portów w Trójmieście, jak i Rotterdamu czy Hamburga. Potrafimy działać sprawnie i skutecznie. Po przyjęciu zlecenia dokładnie planujemy całą spedycję i dokładamy wszelkich starań, by sprostać założonym terminom.

Czym wyróżniają się usługi transportowe TSLine?

Jednym z naszych największych atutów jest zdecydowanie nowoczesna flota pojazdów ciężarowych. Utrzymujemy samochody w doskonałym stanie technicznym, by w każdym momencie były gotowe do świadczenia profesjonalnych usług transportowych na terenie Polski i wielu innych krajów. Należy również podkreślić, że ciężarówki do transportu kontenerów z TSLine spełniają wszystkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Dysponujemy również profesjonalnymi naczepami, które są przeznaczone do transportu kontenerów o różnych gabarytach. Niezależnie od tego, jak ciężki jest Twój ładunek, będziemy w stanie przewieźć go do miejsca przeznaczenia. Mamy również specjalistyczne platformy z agregatami prądotwórczymi, dzięki którym możemy przewozić chłodnie z towarem szczególnie narażonym na działanie zbyt wysokiej temperatury.

Skuteczność usług transportowych TSLine wynika też w ogromnej mierze z doświadczenia naszych kierowców, spedytorów i innych pracowników. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy mogą się pochwalić niezbędnymi kwalifikacjami i znaczną wprawą w sprawnym realizowaniu różnych przedsięwzięć związanych z przewozem towarów. Dzięki nim transport kontenerów z wybranego przez Klienta portu w Europie może się odbywać sprawnie i bezproblemowo.

Profesjonalna spedycja na terenie Małaszewicz i nie tylko

Staramy się działać w sposób możliwie najbardziej kompleksowy. Oferujemy nie tylko możliwość sprawnego przewozu wybranych ładunków, lecz także załatwienie wszystkich formalności związanych z organizacją całego przedsięwzięcia. Spedycja TSLine zapewnia Klientom opcję skorzystania z doradztwa ekspertów od usług transportowych, którzy w oparciu o swoje doświadczenie są w stanie zoptymalizować logistykę firmy.

TSLine – usługi transportowe w Małaszewiczach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wyróżniamy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do Klienta. Rzetelnie przyjrzymy się Twojej sytuacji i zaproponujemy najlepsze możliwe warunki współpracy przy transporcie kontenerów. Skontaktuj się z nami już teraz!

Kontakt

Telefon

+48 690 003 696


Email
transport@tsline.pl
Adres rejestrowy i korespondencyjny
ul. Gwarancyjna 3,
81-336 Gdynia,
Polska

Biuro Piotrków Trybunalski
ul. Narutowicza 94,
97-300 Piotrków Trybunalski,
Polska

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów TS Line Sp. z o.o..

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest TS Line Sp. z o.o. ul. Gwarancyjna 3, 81-339 Gdynia. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo:
żądania dostępu do danych osobowych,
ich sprostowania,
usunięcia,
ograniczenia przetwarzania,
prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do przenoszenia danych,
wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TS Line Sp. z o.o.. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego

Dziękujemy!
Oops! Something went wrong while submitting the form.